Добро, лоше и ружно од губитка Греен Баи Пацкерса до Теннессее Титанса

Толико о том замаху.

Реците збогом енергији која је брујала зградом.

Четири дана након што су одиграли своју најбољу фудбалску утакмицу године, Грин Беј Пекерси су поново на апаратима за одржавање живота.

Гостујући Тенеси дошао је на Ламбеау Фиелд у четвртак увече, никада није заостао, и избушио Пекерсе са 27-17 у утакмици коју морају победити за Грин Беј.

Пекерси су изгубили шести пут у седам утакмица и пали на 4-7, што их оставља на 11th место у НФЦ-у. Тенеси је победио седми пут у осам утакмица и поправио се на 7-3.

„Изузетно сам разочаран тренутно што сам направио такав наступ“, рекао је тренер Пекерса Мет ЛаФлер. „Чак ни не знам шта да кажем. Није било ништа као пре неколико дана и зато си добар колико и твоја последња утакмица и сваки пут када изађеш на тај терен мораш да изађеш и то урадиш.”

Ево доброг, лошег и ружног од победе Титанса над Пекерсима.

ДОБРА

ЕЛЕМЕНТАР ДРАГИ МОЈ ВАТСОН: У недељу ујутро, новајлија Пекерса, Кристијан Вотсон, пробудио се са нула примања у каријери. Данас их има пет.

Вотсон је имао три ТД хватања против Даласа у недељу и још два против Титанса. А његов успон је један од најзначајнијих догађаја у новијој историји Пакера.

Вотсон је ухватио ТД од 14 јарди од Арона Роџерса у последњој игри прве четвртине у четвртак на лопти 50-50. Затим је касно у трећој четвртини Вотсон наишао на терен и ухватио ТД од 8 јарди у задњем левом углу ендзоне.

Вотсон је постао тек други примач почетник у историји тима који је ухватио пет тачдауна у две утакмице. Други је био Макс Мекги 1954. године.

„Мислим, очигледно желим да могу да допринесем колико год могу“, рекао је Вотсон. „Очигледно играјте кад се позове мој број. На крају крајева, ништа од тога није важно ако не побеђујемо у фудбалским утакмицама.

„Очигледно, морам да наставим да радим све боље и морамо да наставимо да радимо све боље. Очигледно, рекао сам то прошле недеље - једина статистика до које нам је стало је В на крају дана. Све остало је споредно у односу на то.”

ДОБРОДОШЛИ НАЗАД: Рендал Коб је пропустио последње четири утакмице због повреде скочног зглоба за коју се у почетку плашио да ће завршити своју годину. Али Коб се вратио у састав у четвртак и дао велики допринос.

Коб је имао пријем од 24 јарде на другој вожњи Грин Беја, која се завршила додиром Кристијана Вотсона. Коб је такође пронашао петљање Арона Џонса на том маршу.

Коб је завршио ноћ са тимским 73 хватања за XNUMX јарде. И Коб је такође рано успео да удари.

„Повратак Коба је био велики значај не само за тим, већ и за мене појединачно – само однос који имам са њим и поштовање које гајим према њему“, рекао је Ален Лазард. "Само његова енергија, његов сок, мислим да је донео много енергије да нам помогне у целој утакмици."

ВАЛКЕР СЈА: Тенеси је имао импресивних 10 минута вожње у другој четвртини. На четвртом и 1 са линије од 4 јарде Грин Беја, Титани су заобишли терен и кренули ка њему.

Титани су гурнули Деррицк Хенрија у средину, али линебацкер Пацкерса Куаи Валкер је експлодирао на удару и пребио Хенрија за пораз од 2 јарде.

Вокер се борио против трчања у својој почетничкој сезони. Али имао је сјајно вече са 12 надигравања и огроман пораз за пораз на четвртом мечу.

БУТЛЕР ЈЕ ТО УЧИНИО: Бивши Пацкер сецурити ЛеРои Батлерово име је откривено на фасади Ламбеау Фиелда у част његовог увођења у Кућу славних професионалног фудбала ове године. Такође му је уручен прстен изврсности у Кући славних.

Батлер је играо 12 сезона (1990-2001) за Пекерсе и био члан тимова који су седам пута улазили у плеј-оф, три пута освајали дивизију, три пута стигли до НФЦ шампионата (два пута победили) и донели Пекерсима прво светско првенство у 29 година. Четири пута је именован за Алл-Про првог тима (1993, 1996-98) и четири пута изабран за Про Бовл (1993, 1996-98).

Батлер је уписао 38 убачаја, четврти по броју убачаја у историји клуба. Забележио је 20.5 врећа у каријери, што је пети највећи број сефтија у историји НФЛ-а (од 1982). Батлер је један од пет играча од 1982. са 15-плус џакова, 30-плус пресретнутих и 10-плус фумбле-ова опорављених (10). Он је један од само четири играча у историји НФЛ-а и једини играч у лиги од 1990-2001, са 35-плус ИНТ-а и 20-плус сменама.

ОВО И ОНО: Расул Даглас је имао пресретање у четвртој четвртини које је држало Пекерсе на 27-17. … Корнер Беј Греен Баи Кеисеан Никон је имао 24-јарде повратка у четвртој четвртини. … Спољни бекер Престон Смит завршио је са 1.5 врећа.

ЛОШ

ПРОЛАЗ ОДБРАНА: Нико неће побркати Рајана Танехила са Патриком Махомесом или Томом Брејдијем. Али квотербек Теннессееја је у четвртак увече изгледао као један од најбољих фудбалера који су се јављали.

Таннехилл је извршио 22 од 27 додавања за 333 јарда, два тачдауна и једно пресретање. Таннехилл је у просеку бележио 12.3 јарде по покушају додавања и завршио је са сјајном оценом додавача од 127.3.

Таннехилл је имао ТД пас од 14 јарди до трчања Донтрела Хилијарда у првој вожњи Тенесија. А Танехил је бацио стрелицу за ТД са 16 јарди у тесну страну Остина Хупера у првој игри четврте четвртине и довео Титансе у вођство од 27-17.

„Толико је нагласка на заустављању трчања, знаш?“ - рекао је корнер бек Грин Беја Жаир Александер. „А та пропасти извјештавања, то се једноставно не може догодити у овом тренутку.

„Мислим да смо о неколико представа могли боље да комуницирамо. И бринете о томе да зауставите трчање и то је гласно, тако да је комбинација оба.“

ААРОН РОДГЕРС: Квотербек Грин Беја је имао респектабилне бројке, завршио је 24-од-39 за 227 јарди, два тачдауна и ниједног пресретања. Али Роџерс и Пекерси нису постигли гол у последња четири поседа када су имали прилику да се врате у игру.

Сам Роџерс је био крајње непрецизан, више пута је промашио Алена Лазарда и Семија Воткинса у другом бацању. Последњих 20 играња Грин Беја ишло је на само 45 укупно јарди. И уместо да окупи свој тим у игри која се мора победити, Роџерс је пао у кризном тренутку.

„Мислим, сигурно сам промашио неколико бацања“, рекао је Роџерс. „Дефинитивно сам промашио неколико бацања. … Морам да бацим лопту боље него вечерас.”

Ужасан почетак: Грин Беј је одиграо свој најбољи фудбал у сезони током четврте четвртине и продужетка прошле недеље, постигао је последњих 17 поена и надиграо Далас са 31-28. Али Пацкерси нису пренели ништа од тог замаха у четвртак.

Тенеси је извео почетни ударац и прошао 83 јарда у осам играња за тачдаун. Титани су завршили вожњу када је квотербек Рајан Танехил погодио бека Донтрела Хилијарда са 14-јарди ТД.

Ипак, велика игра у вожњи је уследила када је новајлија Тенесија у широј позицији Треилон Буркс имао 43 јарде у хватању иза сигурносног Кеисеана Никсона на трећи и седам. Титани су држали ногу на гасу, а Хилијард је постигао пет проигравања касније.

УВРЕЂЕН НА ВИРИ: Пекерси су урадили добар посао успоравајући Хенрија у игри трчања, ограничавајући га на 87 јарди на 28 карри (3.1). Али Хенри их је повредио са два хватања са 45 јарди и такође је бацио пас за тачдаун.

Након другог и поготка из 3 за 5 минута до краја у трећој четвртини, Хенри је преузео руку и ударио главом. Међутим, када је Хенри погодио линију од 5 јарди, стао је на новчићу и преокренуо тачдаун пас до тесног краја Остина Хупера.

Наравно, нико није очекивао да ће Хенри бацити. Али Крис Барнс и Расул Даглас из Грин Беја су били увучени и пустили Хупера да се ушуња иза њих.

То је био Хенријев трећи пролаз у ТД од 2019.

"Они то раде већ неко време", рекао је Пекерсов напад Кени Кларк о Хенрију који је бацио лопту. „Управо су одиграли сјајну игру. Добар позив за игру, њихова одлична игра.”

ОВО И ОНО: Патрицк Таилор је означен због задржавања првог повратка Пекерса и Грин Беј је био приморан да почне на својој линији од 12 јарди. … Први додатни поен Мејсона Кросбија ове ноћи је блокиран. … Дарнелл Саваге, који се преселио из сигурног у угао слота прошле недеље, био је означен због ометања паса у другој четвртини. … Роџерс је добио намерно приземљену казну крајем друге четвртине. Роџерс је бацио лопту када је био само неколико центиметара изван енд зоне и једва је избегао сигурност. … Тенеси је надмашио Пекерсе са 408-271 и имао предност од 21-15 у првим падовима.

ТХЕ УГЛИ

ДОМИНАЦИЈА ПРВО ПОЛУВРЕМЕ: Титани су доминирали лоптом — и сатом — у првом полувремену. Титани су имали 6-за-9 при трећим падовима, што им је омогућило да држе лопту 19 минута и 25 секунди - скоро девет минута више од Грин Беја (10:35).

Тенеси је одиграо 38 утакмица, а Греен Баис 20 и надмашио Пекерсе са 171-96. Тих укупно 96 јарди било је најмање што су Пекерси имали током домаће утакмице у ери Мета ЛаФлера.

Титанси су у првом полувремену имали 13 пораза у првом полувремену, док су Пекерси имали само шест, а Тенеси је повео са 14-6 на паузи. Тај дефицит се показао превеликим за Грин Беј да га превазиђе.

„Мислио сам да је наша одбрана, тешко смо се борили“, рекао је ЛаФлеур. "Али сигурно нисам могао да сиђем са траве у првом полувремену."

УЗБРДНО УСПЕЊА: Пекерси су ушли у утакмицу са деветим местом у НФЦ-у и са шансом од 15.7 одсто да дођу до плеј-офа, наводи фоотбаллоутсидерс.цом. Те шансе су пале на 6% након што је Грин Беј изгубио шести пут у седам утакмица и пао на 11th место на конференцији.

Сада, предстојећи распоред ће Грин Беју учинити изузетно тешким да четврту годину заредом стигне до постсезоне. Пекерси се и даље суочавају са лидерима дивизије Филаделфијом (8-1), Минесотом (8-1) и Мајамијем (7-3), заједно са побољшањем Детроита и Чикага.

„У овом тренутку је заиста победа или одлазак кући, а ми морамо да наставимо да се боримо“, рекао је Кларк.

ЛаФлеур је додао: „Тренутно нисмо у доброј позицији, то је сигурно. Као што сам рекао момцима, као, нема границе за грешку. Раздобље."

Извор: хттпс://ввв.форбес.цом/ситес/робреисцхел/2022/11/17/тхе-гоод-бад-анд-угли-фром-тхе-греен-баи-пацкерс-лосс-то-тхе-теннессее- титани/